KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13152185
nr 1315 2185
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, "Man-Kvinna-Mus", 1974. Signerad, numrerad 1/50. Haskel 118. Oramat löst blad, 17x14 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:20:46
300 kr
350 kr
23 mar
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander